O nas

O nas

Jak pracujemy w Mabea?

Dbamy o wysoką jakość usług i terminowość. Śledzimy najnowsze trendy i zmiany w przepisach. Jesteśmy członkiem Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego. Nieustannie uczymy się oraz doskonalimy naszą ofertę. Chętnie dzielimy się wiedzą. Poprzez rozmowę i zadawanie pytań oferujemy szytą na miarę instrukcję obsługi Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz wsparcie, jakiego potrzebujesz!

7 lat doświadczenia

 • Od 2013 roku zajmujemy się systemem kwalifikacji. Tym samym, znamy go od podszewki.
 • Mamy doświadczenie w pracy we wszelkich obszarach związanych z ZSK.
 • Wiemy, jak funkcjonuje administracja i rozumiemy wyzwania, przed którymi stają instytucje publiczne.

Indywidualne podejście

 • Przeprowadzamy szczegółową analizę potrzeb i oczekiwań klienta bądź podmiotu względem systemu kwalifikacji.
 • Proponujemy rozwiązania adekwatne do potrzeb i specyfiki branży. Dodatkowo dostosowujemy zakres usługi do klienta bądź podmiotu.
 • Dopasowujemy metody pracy do specyfiki firmy bądź organizacji, jej możliwości i oczekiwań.

Autorskie metody pracy

 • Wykorzystujemy wypracowane i sprawdzone przez nas metody.
 • Cały czas udoskonalamy wykorzystywane przez nas metody oraz pogłębiamy naszą wiedzę.
 • Na podstawie informacji zwrotnej doskonalimy warsztat pracy.

Poznajmy się

Naszą przygodę z systemem kwalifikacji rozpoczęłyśmy już w 2013 roku przy realizacji projektu z Instytutem Badań Edukacyjnych. Brałyśmy udział w tworzeniu i testowaniu procedur oraz wypracowywaniu rekomendacji do zbudowania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Od tamtego czasu zrealizowałyśmy przedsięwzięcia, które pozwoliły na rozwój i upowszechnienie rozwiązań ZSK, a nam - na doskonalenie metod pracy.

Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, jak działają poszczególne rozwiązania oraz jakie dają możliwości. Co więcej, stale pogłębiamy naszą wiedzę. Tym samym, jesteśmy w stanie dobrać najlepsze rozwiązania dla klienta, sektora, instytucji - w danej sytuacji.

Cieszymy się, że mogłyśmy obserwować jak powstaje ZSK - od etapu tworzenia ustawy, po pierwszą Instytucję Certyfikującą. Na naszych oczach tworzyła się historia! A teraz z przyjemnością działamy na rzecz dalszego rozwoju ZSK .

Magdalena Słocińska

Ekspertka ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Trenerka i koordynatorka projektów z obszaru aktywizacji zawodowej oraz tworzenia rozwiązań systemowych przybliżających procesy kształcenia i szkolenia do potrzeb rynku pracy.

Pasjonatka nauczania i obserwacji sposobów nauki osób dorosłych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i seminariów, a także w koordynowaniu pracy zespołów ekspertów.

W Mabea odpowiada za:

 • nadzór merytoryczny nad przygotowywaniem i prowadzeniem szkoleń i seminariów,
 • koordynację współpracy z organizacjami branżowymi.

Anna Araminowicz

Ekspertka ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Specjalistka w zakresie tworzenia i testowania rozwiązań zapewniających jakość w systemie kwalifikacji oraz procedur współpracy między podmiotami działającymi na rynku usług edukacyjnych.

Specjalistka do spraw edukacji. Stoi na straży jakości walidacji i certyfikacji. Posiada doświadczenie w opracowywaniu arkuszy egzaminacyjnych na potrzeby egzaminów zawodowych.

W Mabea odpowiada za:

 • nadzór merytoryczny nad opisywaniem kwalifikacji rynkowych,
 • koordynację merytoryczną usług doradczych dla Instytucji Certyfikujących.

Umów się na bezpłatną konsultację

Umów się

Blog

Co słychać na blogu?

Sed et illum, quem nominavi, et ceteros sophistas

Erat enim Polemonis. Atqui reperies, inquit, in hoc quidem pertinacem; Quorum sine causa fieri nihil putandum est. Tuo vero id quidem, inquam, arbitratu.

Więcej
05.01.2021

Rnim volumus id contendimus ut officii fructus sit ipsum officium

Duo Reges: constructio interrete. Piso igitur hoc modo, vir optimus tuique, ut scis, amantissimus. Id enim volumus, id contendimus, ut officii fructus sit ipsum officium.

Więcej
27.11.2020

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Duo Reges: constructio interrete. Piso igitur hoc modo, vir optimus tuique, ut scis, amantissimus. Id enim volumus, id contendimus, ut officii fructus sit ipsum officium.

Więcej
27.11.2020