O nas

O nas

Jak pracujemy w Mabea?

Dbamy o wysoką jakość usług i terminowość. Śledzimy najnowsze trendy i zmiany w przepisach. Jesteśmy członkiem Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego. Nieustannie uczymy się oraz doskonalimy naszą ofertę. Chętnie dzielimy się wiedzą. Poprzez rozmowę i zadawanie pytań oferujemy szytą na miarę instrukcję obsługi Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz wsparcie, jakiego potrzebujesz!

ponad 10 lat doświadczenia

 • Od 2013 roku zajmujemy się systemem kwalifikacji. Tym samym, znamy go od podszewki.
 • Mamy doświadczenie w pracy we wszelkich obszarach związanych z ZSK.
 • Wiemy, jak funkcjonuje administracja i rozumiemy wyzwania, przed którymi stają instytucje publiczne.

Indywidualne podejście

 • Przeprowadzamy szczegółową analizę potrzeb i oczekiwań klienta bądź podmiotu względem systemu kwalifikacji.
 • Proponujemy rozwiązania adekwatne do potrzeb i specyfiki branży. Dodatkowo dostosowujemy zakres usługi do klienta bądź podmiotu.
 • Dopasowujemy metody pracy do specyfiki firmy bądź organizacji, jej możliwości i oczekiwań.

Autorskie metody pracy

 • Wykorzystujemy wypracowane i sprawdzone przez nas metody.
 • Cały czas udoskonalamy wykorzystywane przez nas metody oraz pogłębiamy naszą wiedzę.
 • Na podstawie informacji zwrotnej doskonalimy warsztat pracy.

Poznajmy się

Naszą przygodę z systemem kwalifikacji rozpoczęłyśmy już w 2013 roku przy realizacji projektu z Instytutem Badań Edukacyjnych. Brałyśmy udział w tworzeniu i testowaniu procedur oraz wypracowywaniu rekomendacji do zbudowania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Od tamtego czasu zrealizowałyśmy przedsięwzięcia, które pozwoliły na rozwój i upowszechnienie rozwiązań ZSK, a nam - na doskonalenie metod pracy.

Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, jak działają poszczególne rozwiązania oraz jakie dają możliwości. Co więcej, stale pogłębiamy naszą wiedzę. Tym samym, jesteśmy w stanie dobrać najlepsze rozwiązania dla klienta, sektora, instytucji - w danej sytuacji.

Cieszymy się, że mogłyśmy obserwować jak powstaje ZSK - od etapu tworzenia ustawy, po pierwszą Instytucję Certyfikującą. Na naszych oczach tworzyła się historia! A teraz z przyjemnością działamy na rzecz dalszego rozwoju ZSK .

Magdalena Słocińska

Ekspertka ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Trenerka i koordynatorka projektów z obszaru aktywizacji zawodowej oraz tworzenia rozwiązań systemowych przybliżających procesy kształcenia i szkolenia do potrzeb rynku pracy.

Pasjonatka nauczania i obserwacji sposobów nauki osób dorosłych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i seminariów, a także w koordynowaniu pracy zespołów ekspertów.

W Mabea odpowiada za:

 • nadzór merytoryczny nad przygotowywaniem i prowadzeniem szkoleń i seminariów,
 • koordynację współpracy z organizacjami branżowymi.

Anna Araminowicz

Ekspertka ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Specjalistka w zakresie tworzenia i testowania rozwiązań zapewniających jakość w systemie kwalifikacji oraz procedur współpracy między podmiotami działającymi na rynku usług edukacyjnych.

Specjalistka do spraw edukacji. Stoi na straży jakości walidacji i certyfikacji. Posiada doświadczenie w opracowywaniu arkuszy egzaminacyjnych na potrzeby egzaminów zawodowych.

W Mabea odpowiada za:

 • nadzór merytoryczny nad opisywaniem kwalifikacji rynkowych,
 • koordynację merytoryczną usług doradczych dla Instytucji Certyfikujących.

Umów się na bezpłatną konsultację

Umów się